Вгору

Стрибок на ринку хмарних послуг: перспективи та можливості

ГлавнаяНовини Стрибок на ринку хмарних послуг: перспективи та можливості

Стрибок на ринку хмарних послуг: перспективи та можливості

У 2020 році в зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні відзначено значне зростання споживання публічних хмарних послуг. Очікується збільшення обсягу ринку хмарних послуг на 15-20% до кінця року.

 

Основну динаміку хмарного споживання в першому півріччі забезпечили нові клієнти, серед яких чимала частка припала на великий бізнес і найменш зацікавлений раніше державний сектор. Це обумовлено вимушеним переходом в 2020 році на віддалену роботу і різким стрибком попиту на швидку масштабованість потужностей без збільшення капітальних витрат в період самоізоляції.

 

Найбільш затребувані хмарні послуги, за даними дослідження, стали в фінансовому та промисловому секторах, ритейлі, галузях зв’язку та інформаційно-комунікаційних технологій. Значно зріс попит на послуги віддаленого доступу, відеоконференцій, дистанційної освіти.

 

У 2020 році серед популярних хмарних послуг в сегменті SaaS залишається програмне забезпечення для функцій бухгалтерії та ЕДО. Також виріс попит на офісне ПО і IT-телефонію в силу масового віртуального формату взаємодій.

 

На думку експертів, в найближчій перспективі хмари дозволять оперативно модернізувати IT-інфраструктуру як комерційних, так і державних організацій.

 

Хмарні рішення від assino

 

assino забезпечить оренду будь-якої програми на платформі «1С:Підприємство» або розміщення вже встановленого вашого програмного продукту на наших надійних серверах в Німеччині.

 

Вам не потрібно витрачати гроші на створення власної ІТ-інфраструктури. Ми забезпечуємо клієнтів обладнанням, ліцензіями і підтримкою 24/7 (SLA). Розмістивши ваші бази даних в хмарі assino, ви зможете розподілити права доступу і працювати віддалено з будь-якого пристрою.

 

Варіанти підключення до програм в хмарі (SaaS):

 

  1. RDP-доступ — віддалений робочий стіл.
  2. RemoteApp — віддалений додаток.
  3. Web-доступ — доступ через браузер.

Масштабуйте хмару під свої завдання і використовуйте найбільш підходящі для вашої компанії програми в безпечному і вигідному форматі.

Залишити заявку

Выбираете хостинг бизнес-приложений?

 

Потужні сервери assino рівня TIER 3 оптимально підходять під розміщення ресурсномістких бізнес-додатків. Це ідеальне рішення для швидкого зростання бізнесу з можливістю подальшого масштабування IT-інфраструктури під свої потреби.

 

Ми цілодобово надаємо підтримку та забезпечуємо доступ до ваших даних, які зберігаються в зашифрованій формі і проходять резервне копіювання для безперебійної роботи.

 

Хостинг бізнес-додатків дозволяє компанії:

 

  • скоротити витрати на володіння IT-інфраструктурою;
  • підвищити продуктивність з оптимально сконфігурованим сервером під індивідуальні завдання;
  • легко масштабувати і модернізувати додатки, та швидша окупність;
  • отримувати гарантований рівень обслуговування 24/7, закріплений в договорі SLA;
  • підвищити ефективність роботи співробітників, передавши завдання з управління додатками на команду експертів assino.

Побудуйте надійну ІТ-інфраструктуру для швидкого росту вашого бізнесу, спираючись на багаторічний досвід і технічну підтримку професіоналів.

Замовити безкоштовний аудит IT-інфраструктури

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56