Вгору

Рішення BAS та 1С:Підприємтсво для будівельної організації

ГлавнаяНовини Рішення BAS та 1С:Підприємтсво для будівельної організації

Рішення BAS та 1С:Підприємтсво для будівельної організації

Управління будівельною організацією вимагає максимальної інформаційної функціональності для зручного, оперативного і прозорого моніторингу всіх поетапних завдань. Сучасні ERP-рішення від BAS дозволяють контролювати весь будівельний процес в рамках встановлених термінів, бюджету та законодавчих норм в єдиному інфополе.

 

Комплексна автоматизація будівництва

 

Будівництво навіть невеликого об’єкта пов’язане складною структурою взаємозв’язків і технічних робіт. Участь різних організацій, таких як підрядники, замовники, контрольно-наглядові органи, тягне за собою масивний документообіг на всіх етапах будівництва. Це також вимагає оптимізації системи управління будівельною організацією, щоб уникнути простоїв і зривів проекту. І без автоматизації всіх бізнес-процесів тут не обійтися.

 

Впровадження ERP-системи відкриває можливості безперебійного управління повним циклом будівельного проекту: від оцінки та планування до введення в експлуатацію та обслуговування. Існують спеціальні прикладні для будівельних організацій які враховують специфіку галузі і всі законодавчі вимоги.

 

Результати впровадження ERP для будівельної організації

 

 • Повний контроль над термінами і бюджетом. Високий рівень управління термінами і бюджетами будівельних проектів завдяки зручній системи автоматизації формування фінансових звітів.
 • Мінімізація витрат виробництва. Широкий функціонал управління будівельним виробництвом дозволяє контролювати поставки матеріалів і потреби в них.
 • Детальний управління проектами. Планування, автоматизація розрахунку ресурсів для визначення видаткової частини бюджету і відстеження виконання проекту по реперних точок.
 • Онлайн-інформування з будмайданчиків. Автоматизація отримання даних з будівельних майданчиків в поточному режимі.
 • Оперативна управлінська звітність. Швидке і точне формування звітності за рахунок оперативних показників всіх фактів господарської діяльності.
 • Регламентований облік по ПСБО і МСФЗ. Одночасне формування фінансової звітності за українськими і міжнародним стандартам.

 

Автоматизація управління процесами будівництва

 

Будь-яка компанія сфери будівництва потребує автоматизації великого обсягу даних по різних сегментах діяльності. При цьому для ефективного управління важлива їх тісна інтеграція між собою.

 

Для вирішення комплексних завдань будівництва і проектування було розроблено спеціальне програмне рішення — «Управління будівельною організацією» на платформі «1С:Підприємство».

 

Переваги комплексної автоматизації:

 

 • Будівельне виробництво. Відкриваються перспективи планування і управління ходом будівництва по багатозадачних план-графіку, визначення бюджету для різних цілей, оптимізації собівартості і виведення підсумкових цифр.
 • Матеріально-технічне забезпечення. Автоматизація повного обліку поставок і використання матеріалів будівництва: від планування закупівель до списання.
 • Інвестиційна діяльність. Автоматизація моделювання бюджету для управління інвестиціями. Формування детального БДДС інвестпроекту під будівельні роботи.
 • Кошториси. Розробка, розрахунок, завантаження з сторонніх кошторисних програм, зберігання і друк кошторисів по будоб’єкти з урахуванням всіх державних регламентів.
 • Транспорті засоби. Фіксування замовлень на автотранспортні засоби, розрахунок споживання палива, облік і планування техобслуговування.
 • Продажі нерухомості. Дозволяє вести документообіг за договорами пайового будівництва, розрахунками з клієнтами, обліку платежів за договорами підряду.
 • Оренда нерухомості. Програма автоматизує облік орендних договорів, взаємних розрахунків, послуг від зовнішніх постачальників, витрат на експлуатацію.

ERP-рішення нового покоління «Управління будівельною організацією» підходить для всіх компаній, що працюють в даній сфері: від підрядників до будівельних холдингів.

 

Процес впровадження комплексної ERP-системи для управління ресурсами будівельної організації досить складний, трудомісткий і спочатку вимагає детального підходу. Перед обговоренням проекту автоматизації компанії, пропонуємо пройти безкоштовний аудит поточного стану бізнес-процесів для попереднього аналізу майбутніх витрат і вироблення індивідуального рішення.

Заказать бесплатный аудит

Рішення від assino

 

assino – міжнародна консалтингова компанія, лідер ринку автоматизації міжнародних компаній на території Східної Європи. Наші стандарти якості підтверджені рядом міжнародних сертифікатів, а робота українських проектних офісів ведеться за стандартом ISO 9001:2015.

 

Спеціалісти assino мають успішний досвід реалізації проектів по впровадженню ERP для будівельних організацій. Серед наших клієнтів в тому числі фінський будівельний концерн YIT та інші.

 

 

Є питання по автоматизації? Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!

Получить консультацию

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56