Вгору

Проектне впровадження програм на платформі 1С:Підприємство

ГлавнаяНовини Проектне впровадження програм на платформі 1С:Підприємство

Проектне впровадження програм на платформі 1С:Підприємство

Великим підприємствам і компаніям з нестандартними бізнес-завданнями рекомендовано проектне впровадження корпоративної облікової системи. Такий підхід забезпечить повну відповідність системи особливостям обліку та індивідуальних потреб компанії

 

Зміст статті:

 

Технології впровадження від assino

 

Плануючи автоматизацію бізнес-процесів компанії за допомогою програмних рішень на платформі 1С:Підприємство, треба розуміти, що початковий продукт має шаблонний вид з типовим функціоналом. В даному форматі при звичайній установці ПО підходить для безлічі типів організацій, але не відповідає специфічним запитам конкретного підприємства.

 

Щоб використовувати програму в повному обсязі для вирішення індивідуальних завдань компанії, необхідно професійне впровадження продукту. Проектний підхід assino, високий рівень компетенцій фахівців і великий досвід роботи з великими міжнародними замовниками протягом 20 років дає гарантію якісного впровадження облікових систем в рамках бюджету, термінів і функціональних вимог.

 

Спеціалісти assino використовують передові технології для реалізації проектного впровадження:

 

 • Waterfall (каскадна модель) . Класична модель процесу розробки ПО для комплексного впровадження IT-продуктів і досягнення максимального контролю над проектом;
 • Agile (Scrum).Використовується гнучкий метод управління проектами. Процес SCRUM-розробки дозволяє в фіксовані короткочасні ітерації надати клієнту працює продукт з обумовленими бізнес-можливостями.
 • Технологія швидкого результату (ТБР), розроблена методологами для максимально оперативної реалізації проекту впровадження.

Етапи впровадження облікових систем

 

Процес впровадження корпоративної системи обліку в будь-яку компанію досить складний і тривалий. Для найбільш якісного результату необхідно чітко визначити перелік завдань для автоматизації та методологію роботи з системою. З цією метою необхідно пройти попередній етап — аудит бізнес-процесів компанії.Це безкоштовний передпроектний захід, в ході якого фахівці assino:

 

 • проводять інтерв’ю з керівництвом компанії і ключовими користувачами системи;
 • аналізують спектр завдань клієнта;
 • виявляють «вузькі місця» і точки втрат компанії;
 • підбирають оптимальне рішення і надають індивідуальну пропозицію.

 

«За роки впровадження ERP ми стикалися з різними підводними каменями і навчилися їх передбачати. Нерідко клієнти приходять до нас, вже вибравши конкретну конфігурацію облікової системи під свої потреби. При цьому на практиці існують більш вигідні рішення для реалізації поставлених цілей»

 

Сергій Воронов

Керівник проектів, Департамент впровадження ERP assino

 

Після того, як керівництво компанії-замовника затверджує запропоноване рішення по впровадженню облікової системи на основі експрес-аудиту, починається трудомістка спільна робота.

 

Можна виділити 7 основних етапів впровадження проекту по автоматизації блоків обліку на базі платформи 1С:Підприємство:

 

 1. Обстеження-моделювання. Отримання інформації від всіх користувачів системи про процеси, в яких вони задіяні, збір первинної документації, аналіз бізнес-процесів в розрізі «як є і як буде». Результатом даного етапу стає сформований документ «Функціональні вимоги до системи».
 2. Доопрацювання системи. Дотримуючись технічним завданням фахівці assino допрацьовують систему автоматизації аж до відповідності функціональним вимогам клієнта до системи. Паралельно починається наступний етап впровадження ПО.
 3. Завантаження нормативно-довідкової інформації та залишків. На даному етапі проходить актуалізація всієї поточної бази документів компанії з наступним завантаженням в облікову систему для початку експлуатації. Разом з цим користувачі впроваджуваної програми проходять навчальний курс.
 4. Навчання співробітників. Групи для проведення семінарів формуються, виходячи з профілю діяльності працівника і його роботи в ERP-системі. При необхідності, працівник може пройти інструктаж в різних групах. По закінченню етапу замовник отримує документ «Інструкція користувача» і штат працівників, готових до дослідної експлуатації системи.
 5. Дослідна експлуатація. На даному етапі йде перевірка однієї ділянки роботи ERP з введенням співробітниками нової інформації фіксацією зауважень. За підсумками зворотного зв’язку програмісти вносять необхідні доопрацювання в функціонал системи, а аналітики видозмінюють інструкції. При необхідності етап повторюється до ініціації замовником переходу до промислової експлуатації.
 6. Промислова експлуатація. Один з найвідповідальніших і хвилюючих етапів проекту впровадження, коли відбувається перевірка системи на всіх ділянках роботи, на весь обсяг завантажених даних і в режимі одночасного користування декількома співробітниками. Тут важливо особисту участь керівництва компанії для контролю переходу до нових моделей робочого процесу.
 7. Супровід облікової системи. Спеціалісти assino забезпечують оперативну підтримку клієнтів протягом усього етапу промислової експлуатації системи, який триває в середньому 1 місяць. Далі, з ініціативи замовника, ведеться постійний супровід впровадженого рішення, що гарантує швидке реагування на запити користувачів, своєчасне оновлення продукту і актуальний розвиток системи відповідно до бізнес-вимог.

 

Терміни впровадження

 

Терміни реалізації проекту залежать від конкретної ситуації компанії і варіюються в середньому від 6 місяців з початку ведення проекту і до введення системи в промислову експлуатацію.

 


У assino є приклади впровадження проектів за 3 місяці!

 

Результати впровадження облікових систем

 

Вартість впровадження облікової системи також індивідуальна, але не виходить за обумовлені в договорі рамки.

 

Умовно можна позначити 5 обставин, що впливають на вартість проекту:

 

 1. Нетиповість автоматизованих бізнес-процесів.
 2. Глибина опрацювання та регламентації цих процесів.
 3. Необхідність інтеграції з системами сторонніх розробників.
 4. Обсяг і склад документації, необхідної на проекті.
 5. Ступінь участі користувачів та ІТ-спеціалістів компанії в проекті впровадження.

Приблизну вартість автоматизації процесів вашої компанії можна дізнатися після проведення безкоштовного аудиту бізнес-процесів.

Замовити безкоштовний аудит

Результати впровадження облікової системи

 

По закінченню промислової експлуатації, через кілька місяців, необхідно оцінити отриманий економічний ефект. Зазвичай, цього часу достатньо, щоб співробітники вивчили нову систему, і компанія почала відчувати реальну вигоду від неї.

 

За середніми показниками користувачів систем ERP-класу підприємство отримує такі результати:

 

 • Скорочення обсягу товарних запасів на 21%;
 • Зниження собівартості випуску готової продукції на 8%;
 • Зростання обсягу випуску продукції на 28%;
 • Мінімізація витрат на матеріальні ресурси на 9%;
 • Скорочення витрат виробництва на 7%;
 • Зниження адміністративних витрат на 15%;
 • Збільшення оборотності запасів на 18%;
 • Підвищення швидкості обробки замовлень на 33%;
 • Загальне зростання прибутку компанії на 11%.

Міжнародна консалтингова компанія assino використовує кращі методики впровадження на основі досвіду реалізації проектів лідерів світового бізнесу.

 

Є питання по впровадженню облікової сиситеми для своєї компанії? Задайте питання нашим спеціалістам. Рішення вашої задачі може бути набагато простіше!

Задати питання

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56