Вгору

Меппінг в ERP, або два звіти в один клік

ГлавнаяНовини Меппінг в ERP, або два звіти в один клік

Меппінг в ERP, або два звіти в один клік

Більшість клієнтів assino — міжнародні компанії. Більше 20 років ми допомагаємо бухгалтерам готувати звітність за двома стандартами: ПСБО і МСФЗ. Це два великих фінансових звіту, до кожного з них принципово різні вимоги: від валюти до терміну подачі. Два звіту — два трудомістких процесу, багато помилок і бюрократії. Експерти assino більше 20 років налаштовують меппінг в міжнародних компаніях і розробили власне рішення ATiP: IFRS & GAAP для того, щоб готувати два звіти в один клік.

Як врятуватися від бюрократії та почати жити?

Неконсолідовані дані — причина зриву термінів, помилок і подвійної роботи за двома формами одного звіту. Проблеми з документами завершують кожен звітний рік. Бухгалтерія працює понаднормово, так як терміни здачі звітності зарубіжних партнерів часто випадають на святкові дні в Україні. Людський фактор впливає на якість документів, — помилки прокрадаються в звіти і спотворюють дані.

Позбавити бухгалтерію від подвійної роботи та скоротити трудомісткість можна за допомогою меппінга. Одні і ті ж дані в інформаційній системі автоматично сформуються в два різних документа. Головне — створити зв’язок між обліковими даними та полями в формах звітності.

Як налаштувати меппінг?

Меппінг зручно налаштовувати в ERP-системі, в якій закладені базові принципи для обміну даними. Для міжнародних компаній підсистема МСФЗ в ERP — основний інструмент для звітності перед головним офісом або інвесторами. Налаштування правил обміну між ПСБО і МСФЗ — тонка і складна робота. Потрібні велика практика і експертні знання, щоб меппінг, зручний інструмент, працював без помилок.

Важливо досконало знати законодавство і фінансовий облік країни, в якій працює компанія. assino більше 20 років спеціалізується на конвертації звітності, — меппінгу. Ми розробили власне рішення — ATiP: IFRS & GAAP. Розробка дозволяє індивідуально адаптувати вторинні встановлювані плани рахунків і вести бухгалтерські записи за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку IAS / IFRS та US GAAP.

Наш досвід показує, що тільки коректне налаштування меппінгу позбавляє бухгалтерію від подвійної роботи і допомагає керівництву не спізнюватися зі звітністю.


Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56