Вгору

BAS Документообіг КОРП для комплексного обміну даними

ГлавнаяНовини BAS Документообіг КОРП для комплексного обміну даними

BAS Документообіг КОРП для комплексного обміну даними

На певному рівні розвитку компанії потік внутрішнього і зовнішнього документообігу вимагає комплексної автоматизації. Завданням всебічного управління електронними документами з функціоналом контролінгу бізнес-процесів і одноразовим використанням учасниками системи відповідає прикладне рішення «BAS Документообіг КОРП».

 

 

Коли автоматизувати документообіг

 

Електронне діловодство стало незамінним інструментом для налагодженої роботи з вхідною та вихідною документацією. Є ряд передумов для прийняття керівництвом компанії рішення про впровадження сучасної системи електронного документообігу (СЕД).

 

Розглянемо основні причини для комплексної автоматизації документообігу за допомогою зручної сучасної системи BAS Документообіг КОРП:

 

 • компанія розвиває зовнішні зв’язки, збільшується число контрагентів, відповідно зростає обсяг документації, що вимагає чіткої систематизації;
 • формуються нові внутрішні відділи, зростає штат співробітників, що тягне за собою збільшення обсягу обороту кадрової документації;
 • заплановано відкриття філій і підрозділів з масивним ЕДО;
 • потік вихідних документів налічує кілька сотень в місяць;
 • компанія виходить на новий ринок збуту або починає працювати в новій галузі, що не тільки збільшує обсяг кореспонденції, але зобов’язує вести облік нового типу документів;
 • з’являється необхідність в управлінні документами з розмежуванням прав доступу користувачів.

Список можна поповнити також компаніями, які вже використовують базові можливості ДО у флагманських конфігураціях платформи «1С:Підприємство», але відчувають потребу в розширеному функціоналі BAS Документообіг КОРП.

 

Переваги BAS Документообіг КОРП

 

Основна перевага конфігурації в його багатозадачності. Система дозволяє повністю контролювати простір внутрішнього документообігу компанії і організувати зовнішній юридично значущий ЕДО з контрагентами.

Чим привабливий BAS Документообіг КОРП, розглянемо його ключові переваги:

 

 • Прийнятна вартість за повнофункціональний продукт. У комплект включені всі можливості конфігурації без додаткової оплати.
 • Доступне впровадження і підтримка. Одна з головних переваг BAS Документообіг КОРП перед західними конкурентами — розвинена партнерська мережа, що значно знижує вартість впровадження, супроводу та подальшого розвитку ЕРП-систем.
 • Широкі технічні можливості. З програмою можна працювати через різні браузери, мобільний додаток, «приватну хмару». Є зручний вбудований поштовий клієнт з можливістю участі листів в документообігу за принципом вхідних і вихідних документів. Вбудоване стандартне і потокове сканування плюс програма розпізнавання і перетворення файлів PDF в Word. Підтримується штрихкодування документів, шифрування і підписання електронним підписом і т.д.
 • Інтеграція. Вбудований обмін даними з популярними типовими рішеннями BAS та платформи «1С:Підприємство». Завантаження даних та доступ до файлів BAS Документообіг КОРП з інших систем. Інтерфейс, що дозволяє зробити налаштування безшовної інтеграції з конфігураціями «BAS ERP», «BAS Управління торгівлею», і «Зарплата і управління персоналом».
 • Безпечна і гнучка система доступу. Поділ прав доступу в інформаційній базі, наприклад, по організаціям, а також обмеження на вхід через інтернет для окремих користувачів. Автоматична передача прав доступу керівнику, контроль операцій співробітників, можливість делегування прав. Шифрування окремих файлів для конкретних користувачів.

Детальніше про можливості BAS Документообіг КОРП можна подивитися в описі продукту.

 

Рішення від assino

 

Команда assino має великий досвід впровадження, інтеграції, налаштування ЕДО, а також комплексної автоматизації корпоративного документообігу.

 

Ми більше 20 років розробляємо та впроваджуємо програмні рішення для ERP-систем на базі платформи «1C:Підприємство», BAS і інтегруємо їх з SAP, Microsoft і ін.

 

У нас є оптимальне рішення по організації документообігу для вашого бізнесу!

Залишити заявку

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56