Вгору

Автоматизація логістики

ГлавнаяНовини Автоматизація логістики

Автоматизація логістики

Стабільне зростання конкуренції в сфері транспортної логістики зобов'язує галузеві компанії максимально оптимізувати роботу для збереження прибутку і позицій на ринку. Ефективно управляти бізнес-процесами в єдиному інформаційному полі дозволяє система автоматизації логістики ERP-класу.

 

 

Особливості автоматизації логістики

 

Процеси логістики досить нестандартні в силу постійної динаміки і прямої залежності від замовлень клієнта. Тому і підхід до автоматизації бізнес-процесів логістики потрібен особливий. Тут недостатньо впровадити лише систему автоматизації обліку, що відповідає за документообіг логістики.

 

Розглянемо докладніше відмінності системи автоматизації логістики від інформаційних систем для інших галузей:

 

  • «Наприклад, у роздрібній/гуртовій торгівлі, всі етапи роботи підрозділів фіксовані, а значить, більш адаптовані для типової автоматизації. Товарообіг відбувається за стандартною схемою, яка іноді вимагає доопрацювання.
  • У логістиці частіше спостерігаються динамічні бізнес-процеси, що залежать від конкретного замовника. Транспортування кожного товару вимагає індивідуального підходу, що передбачає різні схеми внутрішнього і зовнішнього документообігу, взаємодій відділів, особливостей складського зберігання і переміщення замовлень і т.д.

При автоматизації логістики змоделювати в програмі всі процеси з урахуванням постійних змін практично нереально і нераціонально. Занадто багато складових потрібно врахувати: види транспорту, послідовність їх експлуатації, вид перевезення — імпорт, експорт або локальне транспортування і т.д. Тут потрібно нестандартний підхід.

 

Відповідним рішенням є впровадження ERP-системи з розширеним функціоналом управління і обліку всіх процесів логістики. Так, завдяки інтегрованому підходу assino з використанням програмних продуктів BAS кожне унікальне замовлення супроводжується на всіх етапах: від формування запиту до управління ланцюгами поставок (SCM).

 

Рішення BAS для автоматизації логістики

 

Створити єдину зручну і ефективну систему управління логістикою перевезень можливо за допомогою програм BAS та програм на платформі «1С: Підприємство».

 

Функціонал конфігурацій BAS включає в себе різні можливості систем управління складом (WMS), особистим або залученим транспортом (TMS), закупівлями, власним автопарком (FMS). Також є варіанти автоматизації супутникового моніторингу транспорту і співробітників в режимі онлайн.

 

Індивідуальне галузеве рішення assino для логістичних компаній дозволить розумно вибудувати систему управління логістикою перевезень, закупівель, складу і максимально оптимізувати обробку кожного замовлення.

Замовити безкоштовний аудит

Переваги впровадження системи автоматизації бізнес-процесів логістики:

 

  • Оперативна і коректна робота з заявками. Автоматична фіксація заявок в ERP-системі з формуванням інформативною картки. Підбір оптимального транспорту та комплектації. Зростання кількості оброблених заявок в день більш ніж в 2 рази.
  • Зниження витрат. Завдяки точному плануванню перевезень з урахуванням ступеня завантаження кожного транспортного засобу і оптимального маршруту витрати значно скорочуються. Мінімізується потреба в лізингу транспортних засобів.
  • Автоматизація документообігу. ERP-система автоматично формує і відправляє документи по вбудованим шаблонами, спираючись на дані інформаційної клієнтської картки.
  • Автопарк під контролем. За допомогою системи автоматизації можливий постійний моніторинг стану автопарку в реальному часі.
  • Оперативний аналіз і управління. Автоматична система аналітики процесів логістики дозволяє швидко реагувати і приймати правильні управлінські рішення.
  • Зручний підбір водіїв. Вся інформація про водіїв також зберігається в системі і відкриває можливість ефективного підбору співробітника за різними показниками.
  • GPS-відстеження транспорту і персоналу. Є можливість інтеграції програмного продукту для моніторингу рухомих об’єктів, на які встановлено обладнання супутникового контролю. Також можна отримувати інформацію з різних датчиків (температурного, датчика рівня палива, тривожної кнопки SOS, CAN шини та ін.).

Спеціалісти компанії assino мають успішний досвід впровадження ERP-системи для автоматизації бізнес-процесів логістики і постійно удосконалюють типові рішення на платформі «1С:Підприємство», виходячи з індивідуальних завдань клієнта. Серед наших клієнтів Itella, HAVI Logistics, Mainfreight та ін.

 

У вас схожі завдання? Давайте обговоримо їх більш детально — ми знайдемо для вас оптимальне рішення!

Получить консультацию

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56