Вгору

Автоматизація фармвиробництва на базі рішень BAS та 1С:Підприємство

ГлавнаяНовини Автоматизація фармвиробництва на базі рішень BAS та 1С:Підприємство

Автоматизація фармвиробництва на базі рішень BAS та 1С:Підприємство

Фармацевтична промисловість є одним з лідерів розвитку комплексної автоматизації бізнесу. У фармвиробництво завжди застосовувалися інноваційні рішення в силу швидкого зростання складності технологічних процесів, обсягу даних і високих вимог до якості продукції. Для ефективного управління завданнями на допомогу приходять універсальні системи на базі продуктів BAS та 1С:Підприємство.

 

 

Особливості фармвиробництва

 

Специфіка роботи фармвиробництва передбачає дотримання ряду строгих стандартів і вимог. Чималі ресурси йдуть на організацію регулярного контролю якості, зберігання готової продукції і перевезення.

 

Так, для відповідності міжнародному стандарту GMP, якого дотримуються більшість провідних галузевих компаній, як підприємства фармвиробництва, так і фармдістрібьютори, необхідно в тому числі створити систему управління якістю, впровадити суцільне документування, організувати і вести облік спецпідготовки персоналу і т.д. Все це можливо тільки при автоматичному обліку всіх бізнес-процесів в єдиній системі.

 

Програмні рішення для фармвиробництв і фармдістрібьюторів

 

Найбільш затребуваною і сучасною системою для якісного управління підприємствами фармацевтичної галузі в Україні є програмні рішення BAS та на платформі 1С:Підприємство.

 

Встановити ERP-систему і ефективно використовувати її функціонал може як компанія-виробник, так і фармдістрібьютор або ж підприємство повного циклу.

 

  • ERP для фармвиробництва. ERP-система дозволяє комплексно керувати фармвиробництвом: від планування до контролю якості та реалізації продукції. При холдинговій структурі компанії облік також ведеться в єдиній базі.
  • ERP для фармдистриб’ютора. Для фармдистриб’ютора ERP — незамінний помічник для контролю процесів логістики, складу і грамотної системи продажів. Для фармдистриб’ютора з головним офісом не в Україні передбачена інтеграція з іноземним ПО з можливістю контролю імпорту/експорту і формування звітності по МСФЗ.
  • ERP для фармацевтичних компаній повного циклу. Не менш важливо встановити і налаштувати зручний багатофункціональний інструмент для оперативного, управлінського і регламентованого обліку по всім заданим стандартам.

Переваги BAS ERP для підприємств фармвиробництва

 

При впровадженні галузевого рішення на базі продуктів BAS та 1С:Підприэмство відкриваються перспективи автоматизації обліку і планування фармвиробництва на кожному етапі в рамках наскрізного ланцюжка за стандартами систем класу ERP. У тому числі підтримується автоматизована робота відділу контролю якості за стандартами GMP.

 

Відзначимо основні переваги впровадження ERP-рішень для фармвиробництв:

 

  1. Централізований контроль і управління технологічними процесами (грануляція, таблетування, блістеровка і т.д.).
  2. Висока якість продукції за рахунок автоматичного коректування технологічних параметрів.
  3. Повний контроль собівартості продукту. ERP-системи дозволяють налаштувати окремий облік витрат.
  4. Прозорий облік виробленої продукції.
  5. Ефективне управління закупівлею сировини.
  6. Здійснення оперативного складського і бухгалтерського обліку.
  7. Зрозуміла аналітика всіх процесів і регулярна консолідована звітність керівництву компанії.

 

В цілому, процес автоматизації фармвиробництва є не тільки необхідним, але і обов’язковим через специфіку продукції, що випускається. І перед керівництвом підприємств фармацевтичної промисловості, в тому числі фармдистриб’юторів, варто лише завдання вибору найбільш оптимальної платформи.

 

Рішення від assino

 

Виходячи з особливостей діяльності кожного окремого підприємства фармвиробництва і/або фармдистриб’ютора, фахівці assino допоможуть встановити і налаштувати оптимальний програмний пакет продуктів BAS.

 

assino – лідер ринку автоматизації міжнародних компаній га території Східної Європи. Фахівці assino мають успішний досвід реалізації проектів по впровадженню ERP-систем для фармацевтичних компаній. Серед них эксклюзивный фармдистрибьютор продукции марки Dr.Theiss Dr.Theiss Naturwaren Rus и др.

 

 

 

Залиште заявку на безкоштовний передпроектний аудит, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом!

Отримати консультацію

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56