Вгору
ГлавнаяКар’єра в assino
Кар'єра в assino
Переглянути вакансії
20 років успішного
досвіду автоматизації
Більше 200 великих
проектів
Дружня команда
професіоналів
Зрозумілий
кар'єрний розвиток
Всебічна
допомога в розвитку
Кар’єра в assino — чому це перспективно

Ми самі зацікавлені в вашому розвитку!

  • Ви отримуєте можливість швидкого кар’єрного, професійного та фінансового зростання відповідно до індивідуально розробленого плану розвитку.
  • Участь у впровадженях наших продуктів у великих міжнародних компаніях — це ваш професійний «ліфт» від починаючого перспективного співробітника до досвідченого затребуваного фахівця.
  • Портфоліо клієнтів компанії стане предметом гордості і відправною точкою вашої кар’єри.
  • Ми надаємо всі умови для вашого постійного особистісного росту: наставництво, навчання і сертифікація.
  • Лояльне керівництво завжди готове прийняти вашу точку зору і надати допомогу в будь-якій ситуації.
  • Ви будете працювати в комфортабельному офісі зі зручною транспортною розв’язкою.
  • Ми завжди йдемо назустріч нашим співробітникам і при необхідності даємо можливість віддаленої роботи.
Ваші можливості в assino
  • Компанія assino пропонує своїм співробітникам широкі можливості для горизонтального (ротація в інші офіси або департаменти, зміна і розвиток повноважень) і вертикального зростання (позиційний зростання в компанії, збільшення відповідальності та підвищення статусу). Ви самі вибираєте свій вектор руху, а ми допомагаємо вам у цьому!
  • В процесі роботи вам будуть пропонувати цікаві завдання, програми навчання, ви будете відвідувати корпоративні курси англійської та німецької мов, активно застосовуючи комунікацію на іноземних мовах на практиці, адже наші клієнти переважно — міжнародні компанії.
  • Ми забезпечимо вас можливістю зростання, повністю підтримаємо ваше рішення і дамо мотивацію до вашого розвитку всередині компанії.
Історії успіху в assino
Андрій Керівник департаменту підтримки Від менеджера проектів до керівника департаменту підтримки
У листопаді 2012 року я приєднався до команди assino в якості керівника проектів. Поступово став спеціалізуватися на проектах підтримки, і з часом під моїм керівництвом знаходилося вже більше десятка різних великих проектів такого характеру. У лютому 2015 став керівником департаменту підтримки і супроводу в компанії. За період роботи пройшов масу навчальних курсів для підвищення кваліфікації. У липні 2016 року було додатково призначено на позицію директора філії з колективом з 30 співробітників.
Олена Керівник проектного департаменту ERP по СНД Від проектного менеджера до керівника департаменту
Я прийшла в компанію assino в 2017 році на позицію Керівника проектів. За дев'ять місяців цікавої плідної роботи на проектах змогла вирости до позиції Керівника проектного департаменту по СНД. У компанії assino я змогла успішно реалізувати себе в курируванні великих міжнародних проектів з впровадження та супроводу систем управління підприємством, також отримала додаткові сертифікати, що підтверджують мої компетенції і продовжую рости. На даний момент під моїм керівництвом велика команда з керівників проектів, консультантів і програмістів.
Андрій Керівник департаменту телемаркетингу Від телемаркетолог до керівника департаменту телемаркетингу
Я прийшов працювати в компанію assino 12 жовтня 2011 року на посаду телемаркетолог. На початку грудня того ж року я зміг напрацювати перших великих клієнтів і вже через рік обгрунтував перед керівництвом розширення штату і найняв людей у допомогу. У 2013 році я сформував віддалений департамент телемаркетингу, в який входили співробітники з різних регіонів. У жовтні 2014 року було відкрито відділ міжнародного телемаркетингу, де я став керівником. Співробітники відділу телемаркетингу успішно розвиваються, багато з них переходять в комерційний відділ в ролі менеджерів корпоративних продажів або в проектний відділ в ролі консультантів.
Відкриті вакансії

Чи не знайшли підходящу вакансію?

Якщо ви не знайшли цікаву для вакансію, не впадайте у відчай - заповніть цю форму і відправте нам.

Ми обов'язково розглянемо ваше резюме.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних