Вгору
ГлавнаяІнформаціяПро компанію

ЛІДЕРИ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ ОБИРАЮТЬ ASSINO!

Хто ми

assino – міжнародна консалтингова компанія, лідер ринку автоматизації міжнародних компаній в Україні і країнах СНД. Головний офіс assino знаходиться в Ганновері, Німеччина.

 

Вже понад 18 років ми працюємо з найсильнішими гравцями світового ринку. Багаторічна співпраця зі світовими лідерами збагатила наш досвід інноваційними технологіями і допомогло нам виробити унікальний підхід до автоматизації бізнес-процесів.

 

Прямо зараз ми допомагаємо нашим іноземним і українським партнерам стати ще успішніше, адже ми привносимо в їх бізнес кращі практики промислових і торгових гігантів, які завоювали першість на глобальному ринку.

ДОСВІД

20+

років розробки і впровадження програмних рішень для ERP-систем на базі продуктів 1С:Підприємство і їх інтеграції з SAP, Microsoft та ін.

УСПІХ

200+

реалізованих проектів

КОМАНДА

300+

експертів в практиці у бізнес-рішенях з великим технічним досвідом

Якості, які цінують в нас партнери:

Глобальний підхід

Невід'ємна складова успішного бізнесу великої компанії - це корпоративна система автоматизації, яка відображає всю унікальність інфраструктури компанії і її бізнес-процесів. Ми автоматизували бізнес міжнародних компаній за кордоном і локалізували його в Україні, тому чудово розуміємо завдання таких проектів. Ми мислимо масштабно і вміємо розгортати системи так, щоб вони були ефективно інтегровані в глобальну мережу.

Глибока експертиза

Знання міжнародних стандартів і вміння їх адаптувати до українських умов, розуміння потенційних підводних каменів, з яким може зіткнутися компанія при автоматизації, досвід, який ми напрацювали в аналогічних проектах, - ось що дозволяє нам запобігати складностей і підвищувати віддачу від інвестицій в розвиток бізнесу!

Кращі практики

Уміння стояти на плечах гігантів, тобто знання кращих практик та вміння використовувати їх в роботі, - ключова компетенція лідера. Ми не тільки пропонуємо найдосконаліші технології з нашої скарбнички світового досвіду, а й адаптуємо їх під особливості бізнес-процесів української компанії. Це забезпечує результат у вигляді сучасної ефективно діючої системи, яка дозволяє закріпити і поліпшити позиції компанії на цільовому ринку.

Високі стандарти

Якість процесу - характеристика, від якої безпосередньо залежить, як довго компанія зуміє утримати взяту в бізнесі висоту. Оскільки серед наших клієнтів - іноземні компанії і українські замовники, що працюють в галузях автомобільної, авіаційної та оборонної промисловості, ми знайомі з найсуворішими стандартами якості. На міжнародному рівні ми орієнтуємося на галузеві стандарти і стандарти кращих світових вендорів. А наше українське представництво сертифіковане по новітньому стандарту системи менеджменту якості ISO 900:2015. Незалежну перевірку відповідності сертифікату провели експерти міжнародного сертифікаційного і класифікаційного товариства DNV GL.

Залученість

Команда assino - головний предмет нашої гордості. Глибока експертиза в предметній області і орієнтація на результат - блискучі якості, якими володіють досвідчені учасники команди, поєднуються з щирою турботою про наших партнерів і увагою до їх завдань. Грамотна система адаптації і розвитку персоналу, вибудувана силами нашої небайдужої HR-служби, забезпечує присутність в кадровому резерві високомотивованих молодих фахівців. А наша система внутрішньої автоматизації забезпечує швидке і якісне вирішення завдань наших партнерів. Ми робимо все, щоб полегшити вашу роботу і забезпечити вашому бізнесу зростання і процвітання!

Необхідна консультація експерта?

Запитайте професіоналів.
Рішення вашого завдання може бути набагато простіше!

Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних