Вгору

Облік і звітність по МСФЗ в BAS

ГлавнаяНовини Облік і звітність по МСФЗ в BAS

Облік і звітність по МСФЗ в BAS

Основною метою формування фінансової звітності за міжнародними стандартами є доведення необхідної інформації про компанії до інвесторів. Зручним інструментом для відповідності встановленим вимогам стає корпоративна система автоматизації комплексного ведення обліку по МСФЗ, всебічно підтримувана в програмних рішеннях BAS.

 

Коли потрібна постановка обліку по МСФЗ?

 

 

Розглянемо чотири ситуації, коли вигідно впроваджувати систему автоматизації бізнес-процесів, розроблену на базі продуктів BAS для швидкої і точної підготовки фінансової звітності за міжнародними стандартами.

 

 1. Відкриття іноземних філій/підрозділів на території України. Для коректної і зручної організації фінансової частини українських філій міжнародних компаній необхідно готувати звітність за стандартами ПСБО і МСФЗ. Автоматизація управлінського та регламентованого обліку в програмах BAS дозволить одночасно формувати і надавати дані контролюючим органам в потрібні терміни, а також чинним або потенційним інвесторам за запитом.
 2. Відкриття міжнародних філій/підрозділів українськими компаніями. При виході на міжнародний ринок українські компанії потребують оперативного і якісного отриманні звітності по МСФЗ. При автоматизації процесів з допомогою відповідних рішень BAS в звітному документі відображається не тільки точне фінансовий стан, а й дотримується об’єктивне і візуально зрозуміле для інвесторів зміст.
 3. Заплановано первинне публічне розміщення акцій компанії. Перед виходом на ринок IPO кожна організація повинна провести аудит бухгалтерської звітності за минулі періоди діяльності і підготувати актуальний звітний документ відповідно до норм МСФЗ.
 4. Підприємство потребує автоматизації управлінського обліку. При веденні бухгалтерського обліку тільки за українськими стандартами керівництво компанії не отримує повної картини справ. Для оперативного формування управлінської звітності потрібно більш повний функціонал рішень BAS по МСФЗ. Це відкриває можливість топ-менеджерам постійно контролювати реальний стан бізнесу, а також приймати швидкі та ефективні рішення.

Виникли питання по автоматизації управлінського обліку відповідно до МСФЗ у вашій ситуації? Спеціалісти assino завжди на зв’язку!

Задати питання

Конфігурації 1С для обліку за МСФЗ

 

Все більше компаній при автоматизації бізнес-процесів прагнуть включити в систему обліку також функціонал формування фінансової звітності за міжнародними і корпоративним стандартам. Нерідко потреби в управлінському обліку за МСФЗ виникають не тільки внаслідок міжнародного формату бізнесу або виходу на глобальний ринок, але і на тлі постійних законодавчих нововведень і зростаючих вимог до якості управління.

 

У лінійці програмних продуктів BAS можливість ведення обліку основних засобів і складання звітності по МСФЗ реалізовані в наступних конфігураціях:

 

 • BAS ERP. «Важке» комплексне рішення для виробничих підприємств, міжнародних і розвиваючихся, організацій зі складною структурою підрозділів і представництв. У числі можливостей системи БАС ЕРП включений блок для ведення обліку по МСФЗ.
 • BAS Управління холдингом. У програмі реалізований паралельний бухоблік за ПСБО і МСФЗ і автоматизована багатомовна звітність. В цілому, конфігурація багато в чому повторює BAS ERP, виключаючи торговий і виробничий функціонал.
 • BAS Бухгалтерія. Cпеціалізований продукт для автоматизації ведення фінансових завдань по українським і міжнародним стандартам. Дана конфігурація BAS підходить українським монокомпаніям з невеликим документообігом і філіям міжнародних компаній. Продукт значно дешевше розглянутих вище комплексних рішень і відповідає основним потребам регламентованого та управлінського обліку.

 

Можливості BAS для обліку та звітності по МСФЗ

 

Використовуючи програмні рішення BAS, користувачі отримують можливість ведення зручного, швидкого і якісного обліку одночасно за двома стандартами. Це дозволяє значно полегшити роботу бухгалтерів, скоротити терміни закриття звітного періоду, в той же час підвищивши точність формованих документів, а також підвищити ефективність прийнятих управлінських рішень.

 

Розглянемо більш детально можливості конфігурацій BAS в частині ведення обліку та формування звітності по МСФЗ:

 

 • транзакційна і трансформаційна моделі обліку;
 • автоматичне формування індивідуального і об’єднаного звітного документа;
 • інструментарій для швидкого закриття періоду;
 • закриття періоду за МСФЗ вперед регламентованої звітності з трансляцією змін в наступний період;
 • автоматизоване ведення паралельного обліку по 14 об’єктам крім базових моделей;
 • пакетна і «подокументно» трансляція проводок;
 • незалежний від ПСБО механізм переоцінки валют;
 • портал планових нарахувань і т.д.

Результати автоматизації обліку по МСФЗ

 

В результаті впровадження системи автоматизації для цілей ведення обліку та формування звітності за міжнародними стандартами, всі операції компанії відображаються в єдиній інформаційній системе.

 

Що отримує компанія при веденні паралельного автоматизованого обліку по ПСБО і МСФЗ:

 

 • ввисока швидкість підготовки регламентованої і управлінської звітностей;
 • підвищена точність формування звітних документів;
 • зниження трудових витрат, в тому числі по філіях;
 • скорочення операційних та адміністративних витрат.

За рахунок прозорості обліку даних їх можна легко відстежити на будь-якому етапі, що значно підвищує показники оперативного і достовірного формування звітності по МСФЗ. Це дозволяє в будь-який момент надати інвесторам або іншим зацікавленим особам необхідну інформацію про фінансовий стан компанії.

 

Рішення від assino

 

Міжнародна консалтингова компанія assino гарантує якісне впровадження корпоративної системи всіх блоків обліку у встановлені терміни в рамках узгодженого бюджету.

 

assino успішно реалізує по організації регламентованого та управлінського обліку відповідно до МСФЗ в таких компаніях, як компанія HAVI Logistics — основний логістичний партнер McDonald`s, провідний європейський виробник соусів Develey, європейський логістичний провайдер MainFreight та ін.

 

Є питання по автоматизації обліку за МСФЗ? Рішення вашої задачі може бути набагато простіше!

Залишити заявку

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56