Вгору

Корпоративна підтримка ІС

ГлавнаяНовини Корпоративна підтримка ІС

Корпоративна підтримка ІС

Варіативність конфігурацій платформи «1С:Підприємство» дозволяє автоматизувати будь-які бізнес-процеси компанії. Але для якісної і максимально ефективної віддачі системи необхідно поставити на контроль її роботу і забезпечити регулярну технічну підтримку сертифікованими фахівцями.

 

Комплексна підтримка інформаційної системи від assino

 

Для збереження корпоративної облікової системи в стабільному робочому режимі компанія assino пропонує повний спектр послуг з технічної підтримки та обслуговування програм на плтформі «1С:Підприємство» та BAS.

 

Обслуговування надає користувачам системи повний супровід і розвиток: від налаштування інтернет-підтримки, оперативної консультації і регулярного поновлення програм до доопрацювання форм звітів і конфігурацій за запитом клієнта.

 

Основні завдання, які вирішуються в рамках підтримки ІС спеціалістами assino:

 

 • оперативна настройка інтернет-підтримки користувачів ІС;
 • консультація в режимі 24/7 по виділеному каналу зв’язку;
 • адміністрування системи;
 • доопрацювання конфігурацій на прохання клієнта;
 • виявлення та виправлення некоректної роботи ІС за чотирма рівнями пріоритету;
 • регулярна актуалізація конфігурацій і необхідна адаптація;
 • трансфер даних;
 • настройка обмінів;
 • інтеграція з іншими системами і т.д.

 

Корпоративна підтримка ІС здійснюється за методологією ITIL і угодою про рівень сервісу SLA, що дозволяє не тільки отримувати якісне обслуговування в строго встановлені часові і фінансові рамки, але і значно знизити витрати на супровід.

 

Переваги підтримки ІС на аутсорсингу

 

Супровід корпоративної облікової системи досвідченою командою консультантів і програмістів assino дозволить:

 

 1. Скоротити витрати на підбір і підтримку необхідного рівня кваліфікації штатних співробітників.
 2. Знизити витрати на супровід, раціонально використовуючи максимальні можливості системи і збільшити термін її експлуатації завдяки експертному підходу.
 3. Виключити простої роботи системи за рахунок оперативного реагування на можливі збої і регулярний моніторинг ІС.
 4. Підвищити ефективність роботи окремих співробітників і підприємства в цілому, оптимізувавши бізнес-процеси за допомогою налагодженої інформаційної системи.

Дізнайтеся, чому ще вам вигідно працювати з нами.

 

assino — це досвід реалізації більше 200 проектів з лідерами глобальних і російських ринків: Siemens, Roche, GlaxoSmithKline, Globus, Mary Kay та ін. Наші стандарти якості підтверджені рядом міжнародних сертифікатів, а робота проектних офісів ведеться за стандартом ISO 9001:2015.

 

Хочете дізнатися, скільки коштує послуга підтримки інформаційної системи, або є інші питання щодо розвитку системи? Задайте питання експерту по автоматизації!

Залишити заявку

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56