Вгору

Інтеграція платформи 1С:Підприємство: варіанти і можливості

ГлавнаяНовини Інтеграція платформи 1С:Підприємство: варіанти і можливості

Інтеграція платформи 1С:Підприємство: варіанти і можливості

У різних ситуаціях інтеграційні завдання можуть значно відрізнятися один від одного. Одним з основних плюсів платформи 1С:Підприємство є їх гнучкість, що дозволяє забезпечити якісний обмін даними як між внутрішніми програмними продуктами, так і зі сторонніми системами.

 

Переваги інтеграції ІС

 

Платформа 1С:Підприємство розрахована для швидкої і маловитратною інтеграції, що дає ряд переваг для користувачів і дозволяє:

 • сформувати єдину ІТ-архітектуру для обміну даними в безперебійному режимі або встановити режим взаємодії ПО;
 • автоматизувати бізнес-процеси і спільне користування програмами працівників філій / підрозділів без ризику подвійного введення;
 • значно збільшити точність інформації та мінімізувати помилки з єдиною перевіркою в усіх системах;
 • внести первинні дані в інтегровану базу зі збереженням історії обліку.

Варіанти інтеграції з платформою 1С:Підприємство

 

Залежно від поставлених завдань, реалізація і складність проекту інтеграції може сильно відрізнятися. В цілому, якщо дотримуватися основні вимоги, то здійснення обміну даними програмами на платформі 1С:Підприємство з будь-якими іншими системами можлива в короткі терміни і без ускладнень. Головне, щоб в базовому ПО була потрібна інформація в певному форматі, а в приймаючому ПО — досить місця і можливості для її завантаження.

Серед найбільш частих завдань по інтеграції можна виділити наступні варіанти:

 

 1. Інтеграція між розробками на платформі 1С:Підприємство. Передача інформації, одноразовий або періодичний обмін між базовими та партнерськими рішеннями.
 2. Обмін з системами інших розробників. Налаштування інтеграції між продуктами на платформі 1С:Підприємство і іншими зовнішніми програмами, включаючи сторонні платформи, корпоративні системи, інтернет-магазини
  і т.д.
 3. Інтеграція з сайтом. Завжди актуальні дані по замовленнях з корпоративного сайту, зворотна звітність по залишках на складі, обмін даними сайту та облікової програми.
 4. Синхронізація з ERP-системою головного офісу міжнародної компанії. Для ведення обліку та формування звітності зо ПСБО в українських філіях міжнародних груп компаній більш практично використовувати локальні програми, що відповідають всім місцевим законодавчим нормам. Інтеграція з глобальної ERP дозволить обмінюватися даними з центральним офісом без затримок і на регулярній основі.

Кожному варіанту характерні свої рішення, в залежності від поставлених завдань і пріоритетів. Розглянемо докладніше способи інтеграції ІС.

 

Інтеграція між програмами на платформі 1С:Підприємство

 

Налаштування автоматизованого обміну даними між конфігураціями допоможе вирішити численні завдання управління бізнес-процесами. Безшовна інтеграція продуктів платформи «1С:Підприємство» краща:

 

 • при веденні обліку в різних програмах;
 • при розгалуженій філіальній мережі;
 • при необхідності автоматизації ідентичних завдань в підрозділах;
 • якщо потрібно перенесення або відновлення бази даних;
 • якщо потрібно налагодити автоматизований інформаційний обмін, в тому числі в режимі онлайн.

Найчастіше потреба в інтеграції виникає з наступними типовими рішеннямии:

 

 • Бухгалтерія.Забезпечує постійний обмін даними, наприклад, по податковим і соціальних виплат або інших процесів ведення регламентованого обліку.
 • Зарплата та управління персоналом». Дозволяє синхронізувати дані для коректного розрахунку і нарахування заробітної плати, управлінням персоналом і кадрового обліку.
 • Управління торгівлею. Інтеграція спрощує ведення бухгалтерського обліку в розрізі інформації по закупівлях і продажах, систематизує CRM і управлінський облік компанії в єдиній базі.
 • Передача даних з ДО. Безшовна інтеграція відкриває можливості роботи з Документооборотом через інтерфейс інших конфігурацій платформи 1С:Підприємство в режимі реального часу і при одноразовому користуванні кількох учасників.
 • Роздріб. Найчастіше синхронізують роздріб з метою обміну інформацією по точках продажів і робочих місць касирів, обліку грошових коштів, руху і залишків товарів.
 • Обмін даними між філіями. Побудова єдиного інформаційного простору на платформі 1С:Підприємство.
 • Інтеграція галузевих і доопрацьованих рішень з метою безшовного взаємодії між собою або з типовими конфігураціями.

У вас схожі завдання? Спеціалісти assino допоможуть оперативно налагодити необхідні бізнес-процеси!

Залишити заявку

Інтеграція платформи 1С:Підприємство з іншими зовнішніми системами

 

Платформа «1С: Підприємство 8» дозволяє вирішувати завдання інтеграції на рівні обміну з будь-якими зовнішніми програмами (Панальпіна, Кюне + Нагель, Nippon Експрес, DHL, Pony Express и т.д.)і платформами для управління бізнес-ресурсами, такими як:

 

 • SAP;
 • Microsoft Dinamics AX;
 • Oracle;
 • Navision;
 • Baan;
 • Парус;
 • Галактика та ін.

В результаті інтеграції із зовнішніми корпоративними системами обліку відбувається регулярний обмін, вивантаження даних оперативного або регламентованого обліку. Особливо актуально забезпечення спільної роботи в BAS Документообіг, а також інтеграція SAP HR с Зарплата та управління персоналом

 

Інтеграція з сайтом

 

При наявності корпоративного сайту компанії з активним маркетплейсом рано чи пізно виникає потреба синхронізації даних з обліковою системою. Даний функціонал вже закладено в можливості платформи 1С:Підприємство, тому завдання є не настільки складним, як може здаватися.

 

Інтеграція сайту дозволяє налагодити відразу кілька процесів, позитивних для прибутку компанії від торгових операцій:

 

 • актуалізувати інформацію про товар в інтернет-магазині за рахунок регулярної автоматизованої завантаження даних з системи;
 • синхронне відображення в обліковій системі інформації про замовлення, які надходять через сайт;
 • інтеграція зі службою доставки і інтернет-магазином;
 • оперативне вивантаження товарних позицій без повтору введення і помилок;

Розглянемо кілька випадків, при яких необхідно встановити передачі даних між сайтом компанії та обліковими програмами:

 

 • Інтеграція программи з маркетплейсом. Найбільш популярна ситуація, коли каталог номенклатури вивантажують в інтернет-магазин і забезпечують взаємний обмін інформацією з поточних замовленнях.
 • Інтеграція облікової системи з Бітрікс24. Проводиться виведення даних по замовленням, рахункам і контрагентам з програм в Бітрікс24. В даному випадку немає можливості для двосторонньої передачі даних, а також необхідні додаткові налаштування для обміну з бухгалтерським ПО.
 • Інтеграція з особистим кабінетом сайту. Тут існує два шляхи: або необхідні дані передають з облікової системи на сайт, або надають частковий доступ до облікової системи з сайту. У першому випадку все ускладнюється безліччю індивідуальних чинників, що впливають на вивантаження, і відсутністю базового рішення.

Не побачили свій варіант інтеграції сайту з обліковою системою? З радістю розглянемо вашу задачу і запропонуємо оптимальне рішення.

Залишити заявку

Інтеграція з центральною ERP

 

Для компаній міжнародного рівня з розгалуженою філіальною мережею важливо автоматизувати зворотний зв’язок кожної бізнес-одиниці з головним підприємством. При цьому нерідко філії використовують для обліку поточних процесів програми локальних розробників, найбільш відповідають місцевим законодавчим вимогам.

 

При інтеграції облікових систем на платформі 1С:Підприємство, впроваджених в українськихі підрозділах, з глобальною ERP-системою міжнародного холдингу вирішуються наступні завдання:

 

 • забезпечення якісної передачі інформації між обліковими системами філій і ERP центрального офісу за межами України;
 • формування фінансової та податкової звітності по локальним стандартам;
 • обмін даними між конфігураціями дочірніх компаній і ERP головної організації за певними секторами діяльності;
 • отримання звітності українських філій в умовах великої різноманітності систем за допомогою розробки спеціалізованого інструменту.

Інтеграція з платформою 1С:Підприємство не обмежується перерахованими способами, і перед кожною організацією може встати ряд інших аналогічних завдань. Але за рахунок наявності в платформі 1С:Підприємство потужного інструментарію, що дозволяє здійснювати обмін даними на основі відкритих міжнародних і локальних стандартах, багато питань інтеграції можна вирішити.

 

Потрібна допомога спеціалістів? Експерти assino безкоштовно проведуть аудит бізнес-процесів для вибору відповідного варіанту інтеграції!

Залишити заявку

Notice: Undefined variable: query in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56

Notice: Trying to get property of non-object in /home/dmsher/assino.com.ua/www/wp-content/themes/deploy/framework/modules/blog/templates/single/parts/single-navigation.php on line 56